
Колодки гальмівні передні Citroen C5 III 2.0-3.0 Hdi 09- Peugeot 508 1.6-2.2 Hdi 10-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111267
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111267 застосування до авто :
-Citroën:C5 III,C6,DS4,DS5
-Peugeot:308(T7),407,508 I,RCZ
Аналоги запчастини:425473/CITROEN/PEUGEOT:1610104080
B111267 застосування до авто :
-Citroën:C5 III,C6,DS4,DS5
-Peugeot:308(T7),407,508 I,RCZ
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111267 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 180.1 |
| Висота [мм] | 74.9 |
| Товщина [мм] | 17.3 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 310 |
| Гальмівна система | ATE |
| EAN | 5901225779946 |
Аналоги запчастини:425473/CITROEN/PEUGEOT:1610104080
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111267 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 180.1 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Висота | 74.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C6, DS5, 308, RCZ, C5, 407, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
