
Колодки гальмівні передні Mitsubishi Lancer/Subaru Impreza/Opel Insignia 2.0-2.8 00-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111265
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111265 застосування до авто :
-Mitsubishi:Lancer(IX),Lancer(X)
-Opel:Astra(G),Astra(J),Insignia(A)
-SAAB:9
-5, II
-Subaru:Impreza II,Impreza III
Аналоги запчастини:13411116/13329562/1605175/1605100/MITSUBISHI:4605A049/4605A572/4605A694/MR407376/SUBARU:26296FE040/26296FE041/26296FE042/26296FE100/26296FE120
B111265 застосування до авто :
-Mitsubishi:Lancer(IX),Lancer(X)
-Opel:Astra(G),Astra(J),Insignia(A)
-SAAB:9
-5, II
-Subaru:Impreza II,Impreza III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111265 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 131.6 |
| Висота [мм] | 77.2 |
| Товщина [мм] | 16.4 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 4 |
| Гальмівна система | Brembo |
| EAN | 5901225779922 |
Аналоги запчастини:13411116/13329562/1605175/1605100/MITSUBISHI:4605A049/4605A572/4605A694/MR407376/SUBARU:26296FE040/26296FE041/26296FE042/26296FE100/26296FE120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111265 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 131.6 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Висота | 77.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
