
Колодки гальмівні задні дискові Audi A6/A6/S6 IV (4G2,C7) 10-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111336
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
VAG:4G0698451A/4G0698451B/4G0698451C
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111336 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Ширина 1 [мм] | 116.4 |
| Ширина 2 [мм] | 116.4 |
| Товщина [мм] | 17.4 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 215 |
| Кількість болтів | 4 |
| Висота 1 [мм] | 58.5 |
| Висота 2 [мм] | 59.8 |
| Сторона встановлення | Задній міст |
VAG:4G0698451A/4G0698451B/4G0698451C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111336 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 116.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
