
Колодки гальмівні задні дискові CITROEN C4 GRAND PICASSO II, 308 II, 308 SW II 1.2-2.0D 02.13-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: B111368
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111368 застосування до авто :
-Citroën:C4GrandPicasso II,C4Picasso II
-Peugeot:3008 II,308(T9)
B111368 застосування до авто :
-Citroën:C4GrandPicasso II,C4Picasso II
-Peugeot:3008 II,308(T9)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111368 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B111368 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 98.8 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 49.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | Grandland X, 308, Grand C4 Spacetourer, Grandland / Grandland X, Berlingo, C4, Partner, Combo, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
