Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140011 застосування до авто :
-Opel:Combo(B),Corsa(B),Tigra(A)
Аналоги запчастини:1444P9/90411732/5834037/834583/90412779/834581/93183041/90486297/90486296/GM:834582
A140011 застосування до авто :
-Opel:Combo(B),Corsa(B),Tigra(A)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140011 |
| Довжина [мм] | 211 |
| Ширина (мм) | 166 |
| Висота [мм] | 38 |
| EAN | 5901225701992 |
Аналоги запчастини:1444P9/90411732/5834037/834583/90412779/834581/93183041/90486297/90486296/GM:834582
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140011 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 211 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Висота | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

