Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140015 застосування до авто :
-Ford:Escort,Orion
Аналоги запчастини:1444N0/6180522/1129147/91FF9601AA/91FF9601AB/G180522
A140015 застосування до авто :
-Ford:Escort,Orion
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140015 |
| Довжина [мм] | 257 |
| Ширина (мм) | 184 |
| Висота [мм] | 57 |
| EAN | 5901225702036 |
Аналоги запчастини:1444N0/6180522/1129147/91FF9601AA/91FF9601AB/G180522
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140015 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 184 мм |
| Висота | 57 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

