-25%

Фільтр повітряний Mercedes Sprinter 208D-412D/214-414/Vito 108-112/VW LT 95-06
432 ₴
324 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140008
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140008 застосування до авто :
-Mercedes:Sprinter,V
-Class,Vito
-Volkswagen:LT II
Аналоги запчастини:05103554AB/2D0129620B/2D0129620/200129620/2D0129620D/2D0129620C/MERCEDES-BENZ:0030948204/0040942604/0030947504/A0030947504/A0030948204/A0040942604/FIAT/LANCIA:K05103554AB
A140008 застосування до авто :
-Mercedes:Sprinter,V
-Class,Vito
-Volkswagen:LT II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140008 |
| Довжина [мм] | 315 |
| Ширина (мм) | 277 |
| Висота [мм] | 57 |
| EAN | 5901225701961 |
Аналоги запчастини:05103554AB/2D0129620B/2D0129620/200129620/2D0129620D/2D0129620C/MERCEDES-BENZ:0030948204/0040942604/0030947504/A0030947504/A0030948204/A0040942604/FIAT/LANCIA:K05103554AB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140008 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴
