-25%

Фільтр повiтряний Audi A4 1.6/1.8/1.9TDI 11/00-
396 ₴
297 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140117
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140117 застосування до авто :
-Audi:A4B6,A4B7
-Seat:Exeo
Аналоги запчастини:06C133843
A140117 застосування до авто :
-Audi:A4B6,A4B7
-Seat:Exeo
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140117 |
| Довжина [мм] | 266.5 |
| Ширина (мм) | 212.5 |
| Висота [мм] | 70 |
| EAN | 5901225703019 |
Аналоги запчастини:06C133843
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140117 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 213 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴
