
Фільтр повітряний Subaru Impreza, Legacy, Forester 1.6I,1.8I,2.0I,2.5I 16V 98.08
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140308
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140308 застосування до авто :
-Subaru:Forester I,Forester II,Impreza I,Impreza II,Legacy II,Legacy III,Outback I,Outback II
Аналоги запчастини:16546AA070/16546AA07A
A140308 застосування до авто :
-Subaru:Forester I,Forester II,Impreza I,Impreza II,Legacy II,Legacy III,Outback I,Outback II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140308 |
| Довжина [мм] | 371 |
| Ширина (мм) | 165 |
| Висота [мм] | 33 |
| EAN | 5901225739315 |
Аналоги запчастини:16546AA070/16546AA07A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140308 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 371 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Legacy Outback, Impreza, Legacy, Outback |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
