Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140170 застосування до авто :
-Ford:Galaxy
-Seat:Alhambra I
-Volkswagen:Sharan I
Аналоги запчастини:1017035/1102785/7236936/95VW9601BC/95VW9601DA/7M0129620A
A140170 застосування до авто :
-Ford:Galaxy
-Seat:Alhambra I
-Volkswagen:Sharan I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140170 |
| Довжина [мм] | 310.5 |
| Ширина (мм) | 212 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225703439 |
Аналоги запчастини:1017035/1102785/7236936/95VW9601BC/95VW9601DA/7M0129620A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140170 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 311 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

