Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140241 застосування до авто :
-Toyota:Previa,RAV4(CA20)
Аналоги запчастини:1780128010
A140241 застосування до авто :
-Toyota:Previa,RAV4(CA20)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140241 |
| Довжина [мм] | 375 |
| Ширина (мм) | 139 |
| Висота [мм] | 45 |
| EAN | 5901225703828 |
Аналоги запчастини:1780128010
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140241 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 45 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, Previa |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

