
Фільтр повітряний Renault Master III 3.0dCi 10/03- Opel Movano 3.0CDTI 01/04-07/06, Nissan Interstar
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140333
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140333 застосування до авто :
-Nissan:Interstar(X70)
-Opel:Movano(A)
-Renault:Master II
Аналоги запчастини:1654600QAM/4417325/4415430/8200488878/8200283082/NISSAN:1654600Q0G/GM:93181231/93190266
A140333 застосування до авто :
-Nissan:Interstar(X70)
-Opel:Movano(A)
-Renault:Master II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140333 |
| Довжина [мм] | 360 |
| Ширина (мм) | 264 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225724519 |
Аналоги запчастини:1654600QAM/4417325/4415430/8200488878/8200283082/NISSAN:1654600Q0G/GM:93181231/93190266
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140333 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 264 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
