-25%

Фільтр повiтряний Mitsubishi Pajero 2.5 TD, 2.8TD 90-
522 ₴
391,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140343
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140343 застосування до авто :
-Mitsubishi:L200 III,(K6/K7),Pajero II,Pajero III,PajeroSport I
Аналоги запчастини:XR323949/MD620563/MR239466/MR323949/MZ311786
A140343 застосування до авто :
-Mitsubishi:L200 III,(K6/K7),Pajero II,Pajero III,PajeroSport I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140343 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 153 |
| Внутрішній діаметр | 86 |
| Внутрішній діаметр 1(мм) | 14 |
| Діаметр 3 (мм) | 188 |
| Висота [мм] | 198 |
| EAN | 5901225704405 |
Аналоги запчастини:XR323949/MD620563/MR239466/MR323949/MZ311786
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140343 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 198 мм |
| Внутрішній діаметр | 86 мм |
| Зовнішній діаметр | 153 мм |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391,50 ₴
