-25%

Фільтр повiтряний Toyota Camry 2.4I 16V 06.01-
288 ₴
216 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140818
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140818 застосування до авто :
-Toyota:Camry(XV30),Camry(XV40)
Аналоги запчастини:1780128030/178010H030/178010H050
A140818 застосування до авто :
-Toyota:Camry(XV30),Camry(XV40)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140818 |
| Довжина [мм] | 292 |
| Ширина (мм) | 202 |
| Висота [мм] | 43 |
| EAN | 5901225740366 |
Аналоги запчастини:1780128030/178010H030/178010H050
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140818 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 202 мм |
| Висота | 43 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Venza, Camry, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216 ₴
