
Фільтр повiтряний Audi A3 1.6FSI 0
306 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140728
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140728 застосування до авто :
-Audi:A3(8P1,8PA,8P7)
-Skoda:Octavia(A5)
-Volkswagen:Eos,Golf V,GolfPLUS,Jetta,PassatB6(3C2,3C5),Touran I
Аналоги запчастини:03C129620B
A140728 застосування до авто :
-Audi:A3(8P1,8PA,8P7)
-Skoda:Octavia(A5)
-Volkswagen:Eos,Golf V,GolfPLUS,Jetta,PassatB6(3C2,3C5),Touran I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140728 |
| Довжина [мм] | 300 |
| Ширина (мм) | 155 |
| Висота [мм] | 42 |
| EAN | 5901225705679 |
Аналоги запчастини:03C129620B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140728 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Touran, Octavia, A3, Passat, Golf, Eos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴
