-25%

Фільтр повітряний Citroen C5/Peugeot 407 2.0 HDI 04-
342 ₴
256,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A140718
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140718 застосування до авто :
-Citroën:C5 II,C5 III
-Peugeot:407,508 I
Аналоги запчастини:1444EV/9650188680/1444EH/CITROEN/PEUGEOT:1444TP
A140718 застосування до авто :
-Citroën:C5 II,C5 III
-Peugeot:407,508 I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140718 |
| Довжина [мм] | 321.5 |
| Ширина (мм) | 152 |
| Висота [мм] | 59 |
| EAN | 5901225705594 |
Аналоги запчастини:1444EV/9650188680/1444EH/CITROEN/PEUGEOT:1444TP
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140718 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 322 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, 508 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴
