
Фільтр повітряний Toyota/Lexus IS 220 d, RAV 4 III 2.2 D-4D, 2.2 D-CAT
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140811
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140811 застосування до авто :
-Lexus:IS II
-Toyota:RAV4(CA30),RAV4(CA40)
TOYOTA/LEXUS:1780126010/17801YZZAA
A140811 застосування до авто :
-Lexus:IS II
-Toyota:RAV4(CA30),RAV4(CA40)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140811 |
| Довжина [мм] | 240 |
| Ширина (мм) | 236 |
| Висота [мм] | 70 |
| EAN | 5901225740311 |
TOYOTA/LEXUS:1780126010/17801YZZAA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140811 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Висота | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, IS |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
