Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140940 застосування до авто :
-Hyundai:Grandeur(TG),Sonata V,(NF)
MOBIS:281133K200
A140940 застосування до авто :
-Hyundai:Grandeur(TG),Sonata V,(NF)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140940 |
| Довжина [мм] | 238 |
| Ширина (мм) | 227 |
| Висота [мм] | 58 |
| EAN | 5901225741431 |
MOBIS:281133K200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140940 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 238 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

