Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140943 застосування до авто :
-Hyundai:H1 II
MOBIS:281134H000
A140943 застосування до авто :
-Hyundai:H1 II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140943 |
| Довжина [мм] | 269 |
| Ширина (мм) | 190 |
| Висота [мм] | 52 |
| EAN | 5901225741455 |
MOBIS:281134H000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140943 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 52 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, H 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

