Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141230 застосування до авто :
-BMW:5SeriesE60,E61,6SeriesE63,6SeriesE64
Аналоги запчастини:13717521023/BMW:13717521037/1371752103701
A141230 застосування до авто :
-BMW:5SeriesE60,E61,6SeriesE63,6SeriesE64
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141230 |
| Довжина [мм] | 312 |
| Ширина (мм) | 275 |
| Ширина 1 [мм] | 187 |
| Висота [мм] | 42 |
| EAN | 5901225743688 |
Аналоги запчастини:13717521023/BMW:13717521037/1371752103701
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141230 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Висота | 42 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

