-25%

Фільтр повітряний Opel Vectra C / Signum 1.8/2.0DTI/2.2
450 ₴
337,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141208
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141208 застосування до авто :
-Fiat:Croma,(194)
-Opel:Signum,Vectra(C)
Аналоги запчастини:73502069/835631/835036/93177663/93172462/93172461/9177267/GM:5834070
A141208 застосування до авто :
-Fiat:Croma,(194)
-Opel:Signum,Vectra(C)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141208 |
| Довжина [мм] | 326 |
| Ширина (мм) | 252 |
| Висота [мм] | 50 |
| EAN | 5901225725431 |
Аналоги запчастини:73502069/835631/835036/93177663/93172462/93172461/9177267/GM:5834070
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141208 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 326 мм |
| Ширина | 252 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Croma, Signum, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,50 ₴
