Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141243 застосування до авто :
-Audi:A4AllroadB8,A4B8,A5,Q5(8R)
Аналоги запчастини:8K0133843/VAG:8K0133843D
A141243 застосування до авто :
-Audi:A4AllroadB8,A4B8,A5,Q5(8R)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141243 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 160 |
| Внутрішній діаметр | 85 |
| Діаметр 3 (мм) | 188.25 |
| Висота [мм] | 167.5 |
| EAN | 5901225743800 |
Аналоги запчастини:8K0133843/VAG:8K0133843D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141243 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 168 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A4, A5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

