-25%

Фільтр повітряний Mercedes W211/251 05-
648 ₴
486 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141295
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141295 застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW203,C
-ClassW204,CLK,CLS,E
-ClassW211,G
-modell,GL,GLK,M
-ClassW164,R
-Class,S
-ClassW221
MERCEDES-BENZ:6420942104/6420942204/6420942804/6420943004/A6420940204/A6420940304/A6420940404/A6420942104/A6420942204/A6420942804/A6420943004
A141295 застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW203,C
-ClassW204,CLK,CLS,E
-ClassW211,G
-modell,GL,GLK,M
-ClassW164,R
-Class,S
-ClassW221
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141295 |
| Довжина [мм] | 250 |
| Ширина (мм) | 174 |
| Довжина 1 [мм] | 273 |
| Ширина 1 [мм] | 145 |
| Висота [мм] | 35 |
| EAN | 5901225725813 |
MERCEDES-BENZ:6420942104/6420942204/6420942804/6420943004/A6420940204/A6420940304/A6420940404/A6420942104/A6420942204/A6420942804/A6420943004
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141295 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 174 мм |
| Висота | 35 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, G-Class, C-Class, R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 486 ₴
