Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141314 застосування до авто :
-Volvo:S60 I,V70 II,XC70 I,XC90 I
Аналоги запчастини:30636833
A141314 застосування до авто :
-Volvo:S60 I,V70 II,XC70 I,XC90 I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141314 |
| Довжина [мм] | 229 |
| Ширина (мм) | 221 |
| Висота [мм] | 68 |
| EAN | 5901225725844 |
Аналоги запчастини:30636833
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141314 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 229 мм |
| Ширина | 221 мм |
| Висота | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, S60, V70, XC70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

