Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141355 застосування до авто :
-Honda:CR
-V III,(RE),CR
-V IV,(RM)
Аналоги запчастини:17220RZPG00/HONDA:17220RZPY00
A141355 застосування до авто :
-Honda:CR
-V III,(RE),CR
-V IV,(RM)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141355 |
| Довжина [мм] | 260 |
| Ширина (мм) | 173 |
| Висота [мм] | 40 |
| EAN | 5901225744838 |
Аналоги запчастини:17220RZPG00/HONDA:17220RZPY00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141355 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

