
Фільтр повітряний Volvo XC90 10.02 ->
558 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141310
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141310 застосування до авто :
-Volvo:XC90 I
Аналоги запчастини:8638600
A141310 застосування до авто :
-Volvo:XC90 I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141310 |
| Довжина [мм] | 327 |
| Ширина (мм) | 215 |
| Ширина 1 [мм] | 151 |
| Висота [мм] | 68 |
| EAN | 5901225725837 |
Аналоги запчастини:8638600
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141310 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 327 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 68 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴
