Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141383 застосування до авто :
-Dacia:Logan(L8),Logan(LS),LoganMCV II,Sandero(B8),Sandero(BS)
-Nissan:Kubistar(X76,X80)
-Renault:Clio II,Clio III,Clio IV,Kangoo I,Logan II,(L8),Modus,Thalia(LB),Thalia(LU),Twingo I,(C0,S0),Twingo II,(CN,GN)
Аналоги запчастини:8200275382/7701064439/7701059409/165461599R/NISSAN:1654600Q0B/1654600Q2H/1654600QAN
A141383 застосування до авто :
-Dacia:Logan(L8),Logan(LS),LoganMCV II,Sandero(B8),Sandero(BS)
-Nissan:Kubistar(X76,X80)
-Renault:Clio II,Clio III,Clio IV,Kangoo I,Logan II,(L8),Modus,Thalia(LB),Thalia(LU),Twingo I,(C0,S0),Twingo II,(CN,GN)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141383 |
| Довжина [мм] | 361 |
| Ширина (мм) | 81 |
| Висота [мм] | 59 |
| EAN | 5901225725448 |
Аналоги запчастини:8200275382/7701064439/7701059409/165461599R/NISSAN:1654600Q0B/1654600Q2H/1654600QAN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141383 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 361 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 59 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

