-25%

Фільтр повітряний Audi A6 2.4 I, -3.2 FSI, -4.2 I
576 ₴
432 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141406
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141406 застосування до авто :
-Audi:A6AllroadC6,A6C6
Аналоги запчастини:4F0133843/VAG:059133843B
A141406 застосування до авто :
-Audi:A6AllroadC6,A6C6
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141406 |
| Довжина [мм] | 165 |
| Ширина (мм) | 84 |
| Висота [мм] | 190 |
| EAN | 5901225745262 |
Аналоги запчастини:4F0133843/VAG:059133843B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141406 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Висота | 190 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴
