-25%

Фільтр повітряний Renault Laguna III 2.0 16V 10/07-/Latitude 2.0 11-
342 ₴
256,50 ₴
- В наявності
- Код: A141690
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141690 застосування до авто :
-Renault:Laguna III
Аналоги запчастини:8200576596/RENAULT:165464616R/165469490R
A141690 застосування до авто :
-Renault:Laguna III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141690 |
| Висота [мм] | 50 |
| Довжина [мм] | 247.5 |
| Ширина (мм) | 197 |
| EAN | 5901225764331 |
Аналоги запчастини:8200576596/RENAULT:165464616R/165469490R
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141690 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴
