Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141707 застосування до авто :
-BMW:X3F25,X5E70,X5F15,F85,X6E71,E72
Аналоги запчастини:13717811026
A141707 застосування до авто :
-BMW:X3F25,X5E70,X5F15,F85,X6E71,E72
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141707 |
| Довжина [мм] | 353 |
| Ширина (мм) | 292 |
| Висота [мм] | 100 |
| EAN | 5901225795878 |
Аналоги запчастини:13717811026
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141707 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 353 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Висота | 100 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

