Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141723 застосування до авто :
-Chevrolet:Spark(M300)
Аналоги запчастини:96827723/GM:42390126
A141723 застосування до авто :
-Chevrolet:Spark(M300)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141723 |
| Довжина [мм] | 360 |
| Ширина (мм) | 156 |
| Висота [мм] | 33 |
| EAN | 5901225796615 |
Аналоги запчастини:96827723/GM:42390126
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141723 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 33 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

