Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141485 застосування до авто :
-Suzuki:Ignis
Аналоги запчастини:1378080GA0/1378080GA0000
A141485 застосування до авто :
-Suzuki:Ignis
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141485 |
| Довжина [мм] | 266.5 |
| Ширина (мм) | 173 |
| Висота [мм] | 30.8 |
| EAN | 5901225745910 |
Аналоги запчастини:1378080GA0/1378080GA0000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141485 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 31 мм |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Ignis |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

