-25%

Фільтр повітряний Suzuki SX4 2.0/2.0D 09-
342 ₴
256,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: A141497
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
SUZUKI:1378080J00
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141497 |
| Довжина [мм] | 283 |
| Ширина (мм) | 136 |
| Висота [мм] | 43 |
SUZUKI:1378080J00
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141497 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 283 мм |
| Ширина | 136 мм |
| Висота | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴
