
Фільтр повітряний Citroen C3 II (A51) 09-/Peugeot 207 SW (WK_) 07-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A141730
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141730 застосування до авто :
-Citroën:C3 II
-Peugeot:207
Аналоги запчастини:9673084480/1444VL
A141730 застосування до авто :
-Citroën:C3 II
-Peugeot:207
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141730 |
| Довжина [мм] | 332 |
| Ширина (мм) | 91 |
| Висота [мм] | 49 |
| EAN | 5901225796653 |
Аналоги запчастини:9673084480/1444VL
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141730 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 332 мм |
| Ширина | 91 мм |
| Висота | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207, C3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
