Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142088 застосування до авто :
-LandRover:Discovery IV,Discovery V,RangeRover III,RangeRover IV,RangeRoverSport I,RangeRoverSport II
LANDROVER:AH429610AA/LR011593
A142088 застосування до авто :
-LandRover:Discovery IV,Discovery V,RangeRover III,RangeRover IV,RangeRoverSport I,RangeRoverSport II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142088 |
| Довжина [мм] | 347 |
| Ширина (мм) | 163 |
| Висота [мм] | 50 |
LANDROVER:AH429610AA/LR011593
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A142088 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 347 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

