Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142117 застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW205,CLS,E
-ClassC207,E
-ClassW212,E
-ClassW213,GLC,GLE,GLS,M
-ClassW166,S
-ClassW222,V222,X222,SL
MERCEDES-BENZ:2760940504
A142117 застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW205,CLS,E
-ClassC207,E
-ClassW212,E
-ClassW213,GLC,GLE,GLS,M
-ClassW166,S
-ClassW222,V222,X222,SL
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142117 |
| Довжина [мм] | 186 |
| Ширина (мм) | 234 |
| Висота [мм] | 36 |
MERCEDES-BENZ:2760940504
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A142117 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 186 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Висота | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, SLC, C-Class, GLC, SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

