Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142112 застосування до авто :
-BMW:2SeriesF45ActiveTourer,2SeriesF46,X1F48
-MINI:Clubman II,(F54),Cooper III,(F55,F56),CooperCabrio III,(F57),Countryman(F60)
BMW:13717619267
A142112 застосування до авто :
-BMW:2SeriesF45ActiveTourer,2SeriesF46,X1F48
-MINI:Clubman II,(F54),Cooper III,(F55,F56),CooperCabrio III,(F57),Countryman(F60)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142112 |
| Довжина [мм] | 211 |
| Ширина (мм) | 294 |
| Висота [мм] | 44 |
BMW:13717619267
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A142112 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 211 мм |
| Ширина | 294 мм |
| Висота | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, Clubman |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468 ₴

