-25%

Фільтр повітряний Mercedes Vito (W447) 14-
378 ₴
283,50 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: A142118
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142118 застосування до авто :
-Mercedes:V
-Class,Vito
MERCEDES-BENZ:6510900051
A142118 застосування до авто :
-Mercedes:V
-Class,Vito
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142118 |
| Довжина [мм] | 416 |
| Ширина (мм) | 224 |
| Висота [мм] | 30 |
MERCEDES-BENZ:6510900051
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A142118 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 416 мм |
| Ширина | 224 мм |
| Висота | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,50 ₴
