Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142104 застосування до авто :
-Iveco:Daily
FIAT/LANCIA:5801317096/IVECO:5801317096
A142104 застосування до авто :
-Iveco:Daily
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142104 |
| Довжина [мм] | 400 |
| Ширина (мм) | 318 |
| Висота [мм] | 61 |
FIAT/LANCIA:5801317096/IVECO:5801317096
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A142104 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 318 мм |
| Висота | 61 мм |
| Сумісність з маркою | Yamaha, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

