Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A146909 застосування до авто :
-Infiniti:G, II,Q70
-Nissan:370Z
NISSAN:16546JK20A
A146909 застосування до авто :
-Infiniti:G, II,Q70
-Nissan:370Z
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A146909 |
| Ширина (мм) | 167 |
| Довжина [мм] | 180 |
| Висота [мм] | 32 |
NISSAN:16546JK20A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A146909 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Висота | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | 370Z, G, 350Z, QX50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

