Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141713 застосування до авто :
-Honda:Civic IX,(FB,FG,FK)
HONDA:17220R1AA01
A141713 застосування до авто :
-Honda:Civic IX,(FB,FG,FK)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141713 |
| Довжина [мм] | 246 |
| Ширина (мм) | 186 |
| Висота [мм] | 50 |
HONDA:17220R1AA01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141713 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

