-25%

Фільтр повітряний BMW X5 E70/X6 E71 3.0SD, 35D 05/08-
522 ₴
391,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141656
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141656 застосування до авто :
-BMW:X5E70,X6E71,E72
BMW:13717798342
A141656 застосування до авто :
-BMW:X5E70,X6E71,E72
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141656 |
| Довжина [мм] | 324 |
| Ширина (мм) | 256 |
| Висота [мм] | 50 |
BMW:13717798342
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A141656 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 324 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Висота | 50 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391,50 ₴
