
Фільтр паливний BMW 3 (E90/91/92/93) 318/320/325/330D 02/10-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A110696
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A110696 застосування до авто :
-BMW:3SeriesE90,3SeriesE91,3SeriesE92,3SeriesE93,X1E84,X3F25,X4F26
Аналоги запчастини:13327823413/BMW:13328584874
A110696 застосування до авто :
-BMW:3SeriesE90,3SeriesE91,3SeriesE92,3SeriesE93,X1E84,X3F25,X4F26
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A110696 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55.5 |
| Впускн. ∅ [мм] | 14 |
| Випускн.-⌀ [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 263.5 |
| EAN | 5901225780492 |
Аналоги запчастини:13327823413/BMW:13328584874
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A110696 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 264 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, 3, D3, XD3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
