-25%

Фільтр паливний Hyunday 2.5d/td/Mazda 323/Mitsubishi Colt
342 ₴
256,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A120024
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120024 застосування до авто :
-Hyundai:Galloper II,H1 I,H100,Porter
-Kia:Carnival II,Pregio
-Mazda:323
-Mitsubishi:L200 III,(K6/K7),L300,L400,Pajero I,Pajero II,Pajero III,PajeroSport I
-Suzuki:GrandVitara I,Vitara
Аналоги запчастини:XB220900/MB220900/1541178E10000/SUZUKI:1541178E00/1541178E00000/1541178E10/1541178/DAIHATSU:2330387309/2330387309000/FORD:3252168/MOBIS:3194544000/3196204010/3197044000/3197344000/3197344001/3197344100/3197344101/3198143000/31390H1000/31973H1000/0K46723570/0K60C23570/K46723570/OK46723570/ISUZU:1334350/4315596/4515539/94132241/97780199/893156635/2945611060/5132400320/5873104520/5873109370/8931566340/8941214310/8941673980/8941773270/8942387570/8942480700/8942480702/8943280700/8943692990/8943692991/8943692993/8944838500/8972134720/8980023440/8980318400/8980374800/8980374810/80942480700/89424807002/MAZDA:145623570A/145623570A9A/RF0112850B/RF0112859B/RF8313440/RF8313ZA5/RF8313ZA59A/S20723570/GM:818506/818511/818642/94369299/98037480/VOLVO:818511
A120024 застосування до авто :
-Hyundai:Galloper II,H1 I,H100,Porter
-Kia:Carnival II,Pregio
-Mazda:323
-Mitsubishi:L200 III,(K6/K7),L300,L400,Pajero I,Pajero II,Pajero III,PajeroSport I
-Suzuki:GrandVitara I,Vitara
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120024 |
| Розмір різьблення на вході | M36X1.5 |
| Розмір різьби на виході | M20X1.5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 89.5 |
| Внутрішній діаметр | 69 |
| Висота [мм] | 138 |
| Внутрішній діаметр 1(мм) | 72 |
| EAN | 5901225700971 |
Аналоги запчастини:XB220900/MB220900/1541178E10000/SUZUKI:1541178E00/1541178E00000/1541178E10/1541178/DAIHATSU:2330387309/2330387309000/FORD:3252168/MOBIS:3194544000/3196204010/3197044000/3197344000/3197344001/3197344100/3197344101/3198143000/31390H1000/31973H1000/0K46723570/0K60C23570/K46723570/OK46723570/ISUZU:1334350/4315596/4515539/94132241/97780199/893156635/2945611060/5132400320/5873104520/5873109370/8931566340/8941214310/8941673980/8941773270/8942387570/8942480700/8942480702/8943280700/8943692990/8943692991/8943692993/8944838500/8972134720/8980023440/8980318400/8980374800/8980374810/80942480700/89424807002/MAZDA:145623570A/145623570A9A/RF0112850B/RF0112859B/RF8313440/RF8313ZA5/RF8313ZA59A/S20723570/GM:818506/818511/818642/94369299/98037480/VOLVO:818511
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A120024 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 138 мм |
| Внутрішній діаметр | 69 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Opel, Suzuki, Hyundai, Isuzu, Ford, Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | 626, Rocsta, Pajero, Pajero Sport, 323, CAMPO , L 300, L200, L400, Rocky, Lancer, Econovan, Wildcat/Rocky, Pregio, Porter, Carnival, K2500, K2700, Hi-Topic, Monterey, Galant, Trooper, Grand Vitara, Colt, Galloper, H 1, Ceres, H100, Vitara, H-1 / Starex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴
