-25%

Фільтр паливний Opel Insignia 2.0 CDTI 07/08-, Astra -J 1.3-2.0 CDTI 12/09- SAAB 9-3 1.9TiD, 9-5 2.0TiD 01/10-
414 ₴
310,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A120341
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120341 застосування до авто :
-Cadillac:BLS
-Chevrolet:Cruze(J300,J308,J305),Malibu VIII,Orlando(J309)
-Opel:Astra(G),Astra(J),Cascada(W13),Insignia(A),Meriva(B),Zafira(C)
-SAAB:9
-3, II,9
-3X(9440),9
-5, II
Аналоги запчастини:5818085/13263262
A120341 застосування до авто :
-Cadillac:BLS
-Chevrolet:Cruze(J300,J308,J305),Malibu VIII,Orlando(J309)
-Opel:Astra(G),Astra(J),Cascada(W13),Insignia(A),Meriva(B),Zafira(C)
-SAAB:9
-3, II,9
-3X(9440),9
-5, II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120341 |
| Висота [мм] | 90.5 |
| EAN | 5901225738240 |
Аналоги запчастини:5818085/13263262
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A120341 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 91 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, Astra, Cascada, Orlando, Zafira, Cruze, 9-3, 9-5, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310,50 ₴
