-25%

Фільтр паливний PSA C4/P308 HDI 13- Euro6
342 ₴
256,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A120969
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120969 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(B9),C3 II,C3 III,C3Picasso,C4 II,C4Cactus,C4GrandPicasso II,C4Picasso II,C5 III,DS3,DS4,DS5,Jumpy III,SpaceTourer
-Opel:CrosslandX,GrandlandX
-Peugeot:2008 I,208,3008 I,3008 II,301,308(T9),5008 I,5008 II,508 I,Expert III,Partner,Traveller
-Toyota:ProaceVerso
CITROEN/PEUGEOT:9801366680/GM:3646465/TOYOTA/LEXUS:SU001A3761
A120969 застосування до авто :
-Citroën:Berlingo(B9),C3 II,C3 III,C3Picasso,C4 II,C4Cactus,C4GrandPicasso II,C4Picasso II,C5 III,DS3,DS4,DS5,Jumpy III,SpaceTourer
-Opel:CrosslandX,GrandlandX
-Peugeot:2008 I,208,3008 I,3008 II,301,308(T9),5008 I,5008 II,508 I,Expert III,Partner,Traveller
-Toyota:ProaceVerso
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120969 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з ущільненнями |
| Висота [мм] | 77 |
| Внутрішній діаметр | 27 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
| Внутрішній діаметр 1(мм) | 16 |
CITROEN/PEUGEOT:9801366680/GM:3646465/TOYOTA/LEXUS:SU001A3761
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A120969 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 77 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Opel, Ford |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 308, Jumpy, Grand C4 Spacetourer, C-Max, Transit Connect, C3, C4, C5, Partner, Kuga, Transit Courier, Traveller , Expert, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, Focus, C5 Aircross, 208, Grandland / Grandland X, C-Elysee, 508, S-Max, Mondeo, Proace, Crossland X / Crossland, Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴
