
Фільтр паливний Seat Ibiza 1.2TDI, 2.0TDI Skoda Fabia, Roomster 1.2TD VW Polo 1.2TDI 10/09-
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A120920
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120920 застосування до авто :
-Audi:A1(8X1,8XF),A1(8XA,8XK)
-Seat:Ibiza V,Toledo IV
-Skoda:Fabia II,Fabia III,Rapid,Roomster
-Volkswagen:Polo V
Аналоги запчастини:6R0127400C/VAG:6C0127400
A120920 застосування до авто :
-Audi:A1(8X1,8XF),A1(8XA,8XK)
-Seat:Ibiza V,Toledo IV
-Skoda:Fabia II,Fabia III,Rapid,Roomster
-Volkswagen:Polo V
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120920 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 88 |
| Впускн. ∅ [мм] | 8 |
| Випускн.-⌀ [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 132 |
| EAN | 5901225795595 |
Аналоги запчастини:6R0127400C/VAG:6C0127400
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A120920 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 132 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | XL1, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
