-25%

Фільтр паливний (без розєму для датчика води) Renault Koleos// Nissan Qashqai/X-Trail 2.0dCi 07-
918 ₴
688,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A120935
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120935 застосування до авто :
-Nissan:NV200,(M20),Qashqai I,(J10),X
-Trail II,(T31)
-Renault:Koleos I
Аналоги запчастини:16400JY00A/NISSAN:16400JY00A/16400JX52A/16400JY00C/16400JY09D/RENAULT:16400JY09D
A120935 застосування до авто :
-Nissan:NV200,(M20),Qashqai I,(J10),X
-Trail II,(T31)
-Renault:Koleos I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120935 |
| Висота [мм] | 122 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 99 |
| Впускн. ∅ [мм] | 10 |
| Випускн.-⌀ [мм] | 10 |
| Виконання фільтра | без підключення датчика рівня води |
| EAN | 5901225797230 |
Аналоги запчастини:16400JY00A/NISSAN:16400JY00A/16400JX52A/16400JY00C/16400JY09D/RENAULT:16400JY09D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A120935 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 122 мм |
| Зовнішній діаметр | 99 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 688,50 ₴
