
АКБ Bosch S5 AGM 12V 105Аh/950А (-/+) (Стандартні клеми) 393x175x190 B13 - фланець 10.5мм (Пуск/AGM)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 092 S5A 150
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування BOSCH 0 092 S5A 150 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A4 B5, A5, A6 C4, A7 (4GA, 4GF), A8 (D4), Q5 (FY), Q7 (4M), TT
- BMW: 5 Series F07 Gran Turismo, 5 Series F10, F18, 5 Series F11, 6 Series E64, 6 Series F06 Gran Coupe, 6 Series F12, 6 Series F13, 6 Series G32 Gran Turismo, 7 Series G11, G12, X3 F25, X3 G01, X4 F26, X4 G02, X5 F15, F85, X5 G05, X6 E71, E72, X6 F16, F86
- Citroën: Jumper 1 пок., (230P, 230L)
- Fiat: Ducato (250, 290) 3 пок.
- Hyundai: H350
- Iveco: Daily
- Jeep: Cherokee 2 пок.
- Lexus: GX 1 пок., (470)
- Mazda: 6 (GG)
- Mercedes: Sclass C217, Sclass W222, V222, X222
- Nissan: NV400 (X62)
- Opel: Movano (B)
- Peugeot: Boxer (U3)
- Porsche: Cayenne 1 пок., Macan 1 пок., (95B), Panamera 1 пок., (970)
- Volkswagen: Touareg 3 пок.
Аналоги:
P999-G12-005, 232044, 0986495272, EK1050, EL1000, EA1000, 0092S50150, EB852, EL1050, EK1050, EK950, EB950, EA955, EK1060, EK960, EA1050
OEM-кросс:
61216901815, 5GM915105AE, 5GM915105AD, 500050173, 4L0915105, 4503015, 3711059260, 3711059200, 2441000Q2K, 2441000Q2, 1606871280, 000915105CF, KE241110J0NY, 95861110521, 95861110520, 95522256, 7P0915105D, 71770280, 61219352070, 61217604809, 61217604808, 61217604806, 61217604805
| Виробник | BOSCH |
| Каталоговий номер | 0 092 S5A 150 |
| Застарілий номер | 0 092 S60 150 |
| Напряжение, В | 12 В |
| Призначення | Для легковых автомобилей |
| Емкость, Ач | 105 Ач |
| Пусковой ток, А | от 901 до 1000 А |
| Плюсовая клемма | Справа |
| Подбор по емкостям | от 101 А/ч до 125 А/ч |
| Тип | AGM |
| Степень обслуживаемости | Необслуживаемые |
| Днищевое крепление | есть |
| Клеммы | Толстые (стандарт) |
| Страна бренда | Німеччина |
| Исполнения корпуса | Європа |
| Напруга [В] | 12 |
| Місткість батареї [Аг] | 105 |
| Ток холодного пуска EN [A] | 950 |
| Довжина [мм] | 393 |
| Ширина (мм) | 175 |
| Висота [мм] | 190 |
| Розташування полюсних виводів | B13 |
| Виконання днищової планки | 1 |
| Вид затиску ланцюга | Акумуляторна батарея AGM |
| Акумуляторна батарея | 4047025244374 |
Застосування BOSCH 0 092 S5A 150 підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A4 B5, A5, A6 C4, A7 (4GA, 4GF), A8 (D4), Q5 (FY), Q7 (4M), TT
- BMW: 5 Series F07 Gran Turismo, 5 Series F10, F18, 5 Series F11, 6 Series E64, 6 Series F06 Gran Coupe, 6 Series F12, 6 Series F13, 6 Series G32 Gran Turismo, 7 Series G11, G12, X3 F25, X3 G01, X4 F26, X4 G02, X5 F15, F85, X5 G05, X6 E71, E72, X6 F16, F86
- Citroën: Jumper 1 пок., (230P, 230L)
- Fiat: Ducato (250, 290) 3 пок.
- Hyundai: H350
- Iveco: Daily
- Jeep: Cherokee 2 пок.
- Lexus: GX 1 пок., (470)
- Mazda: 6 (GG)
- Mercedes: Sclass C217, Sclass W222, V222, X222
- Nissan: NV400 (X62)
- Opel: Movano (B)
- Peugeot: Boxer (U3)
- Porsche: Cayenne 1 пок., Macan 1 пок., (95B), Panamera 1 пок., (970)
- Volkswagen: Touareg 3 пок.
Аналоги:
P999-G12-005, 232044, 0986495272, EK1050, EL1000, EA1000, 0092S50150, EB852, EL1050, EK1050, EK950, EB950, EA955, EK1060, EK960, EA1050
OEM-кросс:
61216901815, 5GM915105AE, 5GM915105AD, 500050173, 4L0915105, 4503015, 3711059260, 3711059200, 2441000Q2K, 2441000Q2, 1606871280, 000915105CF, KE241110J0NY, 95861110521, 95861110520, 95522256, 7P0915105D, 71770280, 61219352070, 61217604809, 61217604808, 61217604806, 61217604805
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 092 S5A 150 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
