
АКБ Bosch S5 AGM 12V 95Аh/850А (-/+) (Стандартні клеми) 353x175x190 B13 - фланець 10.5мм (Пуск/AGM)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 092 S5A 130
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
Застосування BOSCH 0 092 S5A 130 підходить до марок/моделей авто:
- Alfa Romeo: 164
- Audi: A4 B5, A5, A6 C4, A7 (4GA, 4GF), A8 (D4), Q5 (FY), Q7 (4M), R8
- BMW: 1 Series E87, 1 Series F20, 1 Series F21, 2 Series F22, F87, 3 Series E30, 3 Series E36, 3 Series E46, 3 Series E90, 3 Series E91, 3 Series E92, 3 Series F30, F35, F80, 3 Series F31, 3 Series F34 Gran Turismo, 4 Series F32, F82, 4 Series F33, F83, 4 Series F36, 5 Series E34, 5 Series E39, 5 Series E60, E61, 5 Series F07 Gran Turismo, 5 Series F10, F18, 5 Series F11, 5 Series G30, 5 Series G31, 6 Series E63, 6 Series F06 Gran Coupe, 6 Series F12, 6 Series G32 Gran Turismo, 7 Series F01, F02, F03, F04, 7 Series G11, G12, X3 E83, X3 F25, X3 G01, X4 F26, X4 G02, X5 E70, X5 F15, F85, X5 G05, X6 E71, E72
- Citroën: Jumper 1 пок., (230P, 230L)
- Fiat: Ducato (250, 290) 3 пок.
- Ford: Transit
- Hyundai: Santa Fe 3 пок.
- Iveco: Daily
- Jaguar: Fpace, Ftype, Stype, XF 1 пок., XJ 3 пок., XK (QEV, QDV)
- Land Rover: Defender, Discovery 1 пок., Range Rover 2 пок.
- Mercedes: Cclass W204, Cclass W205, CLK, CLS, Eclass C207, Eclass W123, Eclass W124, Eclass W210, Eclass W211, Eclass W212, Eclass W213, Gmodell, GL, GLE, GLS, Mclass W164, Mclass W166, Rclass, Sclass W140, Sclass W220, Sclass W221, Sclass W222, V222, X222, SL, Sprinter, T1, T2, Vclass, Vario, Vito
- Nissan: Interstar (X70), NV400 (X62)
- Opel: Insignia (A), Movano (B), Vivaro (B)
- Peugeot: Boxer (U3), J5
- Porsche: 911 (991), Cayenne 1 пок., Macan 1 пок., (95B), Panamera 1 пок., (970)
- Renault: Master 2 пок.
- Seat: Alhambra 1 пок.
- Volkswagen: Crafter 2 пок., LT 1 пок., Passat B3, Touareg 3 пок., Transporter T6
- Volvo: XC60 1 пок., XC90 1 пок.
Аналоги:
172100045010, 0092S5A110, 907152, EK151, 1648431580, EK700, EA1000, 0092S50110, 0092S50150, 0092S50130, 0092T30130, EK950, EB950, 0092S30120, 0092S30130, 0092S40130, 0092S40080, 1648431580
OEM-кросс:
000915105CE, 000915105AH, ZC9865282U, CX2310655AC, D0AKC, DNFAA, GX7310655BB, JZW915105AE, LR018609, LR0322260, 02C2D44547, 02C2Z21455, LR033179, LR073414, LR077924, LR094642, 11308464, 1201071, 1201308, 13577841, 13598115AFC, 15552705, 1J0915105AH, 21316936, 22880906, 2441000Q1A, 2441000Q4B, 244106169R, 2D0915105C, 30695118, 30695142, 30696118, 30745773, 30745777, 30745778, 30772229, 30772230, 30772239, 30772240, 30772243, 31415411, 31419120, 31652067, 324778, 371102W920, 37110A9902, 37110C5902, 37110J5920, 3D0915105A, 3D0915105G, 3U3J10655CA, 46211823, 46227871, 4816973, 4F0915105E, 4R8310655BA, 4R8310655CA, 5001865216, 50538368, 51018466, 5600RY, 5GM915105AC, 5GM915105T, 61218381768, 61210147397, 61210430956, 61216806755, 61216919342, 61216919343, 61216924022, 61216924023, 61217575327, 61217575575, 61217578147, 61219358616, 673000080, 673001440, 70177810AT, 7701376967, 7701381088, 7711222783, 7711574043, 7711785061, 7P0915105B, 7P0915105C, 7PP915105, 80803927, 8200687749, 8C1V10655AA, 8K0915105E, 93182214, 95374246, 95521199, 95561108500, 95561109200, 95861109221, 99961109512, BH4210655BA, C2D22312, C2D23134, C2D44547, C2Z21455, CPLA10655CA, CX2310655AB, ME8U2J10655HA, T2H15525, T4A14084, T4A14085, 30772233
| Виробник | BOSCH |
| Каталоговий номер | 0 092 S5A 130 |
| Застарілий номер | 0 092 S60 130 |
| Напряжение, В | 12 В |
| Призначення | Для легковых автомобилей |
| Емкость, Ач | 95 Ач |
| Пусковой ток, А | от 801 до 900 А |
| Плюсовая клемма | Справа |
| Подбор по емкостям | от 91 А/ч до 100 А/ч |
| Тип | AGM |
| Степень обслуживаемости | Необслуживаемые |
| Днищевое крепление | есть |
| Клеммы | Толстые (стандарт) |
| Страна бренда | Німеччина |
| Исполнения корпуса | Європа |
| Напруга [В] | 12 |
| Місткість батареї [Аг] | 95 |
| Ток холодного пуска EN [A] | 850 |
| Довжина [мм] | 353 |
| Ширина (мм) | 175 |
| Висота [мм] | 190 |
| Розташування полюсних виводів | B13 |
| Виконання днищової планки | 1 |
| Вид затиску ланцюга | Акумуляторна батарея AGM |
| Акумуляторна батарея | 4047025244367 |
Застосування BOSCH 0 092 S5A 130 підходить до марок/моделей авто:
- Alfa Romeo: 164
- Audi: A4 B5, A5, A6 C4, A7 (4GA, 4GF), A8 (D4), Q5 (FY), Q7 (4M), R8
- BMW: 1 Series E87, 1 Series F20, 1 Series F21, 2 Series F22, F87, 3 Series E30, 3 Series E36, 3 Series E46, 3 Series E90, 3 Series E91, 3 Series E92, 3 Series F30, F35, F80, 3 Series F31, 3 Series F34 Gran Turismo, 4 Series F32, F82, 4 Series F33, F83, 4 Series F36, 5 Series E34, 5 Series E39, 5 Series E60, E61, 5 Series F07 Gran Turismo, 5 Series F10, F18, 5 Series F11, 5 Series G30, 5 Series G31, 6 Series E63, 6 Series F06 Gran Coupe, 6 Series F12, 6 Series G32 Gran Turismo, 7 Series F01, F02, F03, F04, 7 Series G11, G12, X3 E83, X3 F25, X3 G01, X4 F26, X4 G02, X5 E70, X5 F15, F85, X5 G05, X6 E71, E72
- Citroën: Jumper 1 пок., (230P, 230L)
- Fiat: Ducato (250, 290) 3 пок.
- Ford: Transit
- Hyundai: Santa Fe 3 пок.
- Iveco: Daily
- Jaguar: Fpace, Ftype, Stype, XF 1 пок., XJ 3 пок., XK (QEV, QDV)
- Land Rover: Defender, Discovery 1 пок., Range Rover 2 пок.
- Mercedes: Cclass W204, Cclass W205, CLK, CLS, Eclass C207, Eclass W123, Eclass W124, Eclass W210, Eclass W211, Eclass W212, Eclass W213, Gmodell, GL, GLE, GLS, Mclass W164, Mclass W166, Rclass, Sclass W140, Sclass W220, Sclass W221, Sclass W222, V222, X222, SL, Sprinter, T1, T2, Vclass, Vario, Vito
- Nissan: Interstar (X70), NV400 (X62)
- Opel: Insignia (A), Movano (B), Vivaro (B)
- Peugeot: Boxer (U3), J5
- Porsche: 911 (991), Cayenne 1 пок., Macan 1 пок., (95B), Panamera 1 пок., (970)
- Renault: Master 2 пок.
- Seat: Alhambra 1 пок.
- Volkswagen: Crafter 2 пок., LT 1 пок., Passat B3, Touareg 3 пок., Transporter T6
- Volvo: XC60 1 пок., XC90 1 пок.
Аналоги:
172100045010, 0092S5A110, 907152, EK151, 1648431580, EK700, EA1000, 0092S50110, 0092S50150, 0092S50130, 0092T30130, EK950, EB950, 0092S30120, 0092S30130, 0092S40130, 0092S40080, 1648431580
OEM-кросс:
000915105CE, 000915105AH, ZC9865282U, CX2310655AC, D0AKC, DNFAA, GX7310655BB, JZW915105AE, LR018609, LR0322260, 02C2D44547, 02C2Z21455, LR033179, LR073414, LR077924, LR094642, 11308464, 1201071, 1201308, 13577841, 13598115AFC, 15552705, 1J0915105AH, 21316936, 22880906, 2441000Q1A, 2441000Q4B, 244106169R, 2D0915105C, 30695118, 30695142, 30696118, 30745773, 30745777, 30745778, 30772229, 30772230, 30772239, 30772240, 30772243, 31415411, 31419120, 31652067, 324778, 371102W920, 37110A9902, 37110C5902, 37110J5920, 3D0915105A, 3D0915105G, 3U3J10655CA, 46211823, 46227871, 4816973, 4F0915105E, 4R8310655BA, 4R8310655CA, 5001865216, 50538368, 51018466, 5600RY, 5GM915105AC, 5GM915105T, 61218381768, 61210147397, 61210430956, 61216806755, 61216919342, 61216919343, 61216924022, 61216924023, 61217575327, 61217575575, 61217578147, 61219358616, 673000080, 673001440, 70177810AT, 7701376967, 7701381088, 7711222783, 7711574043, 7711785061, 7P0915105B, 7P0915105C, 7PP915105, 80803927, 8200687749, 8C1V10655AA, 8K0915105E, 93182214, 95374246, 95521199, 95561108500, 95561109200, 95861109221, 99961109512, BH4210655BA, C2D22312, C2D23134, C2D44547, C2Z21455, CPLA10655CA, CX2310655AB, ME8U2J10655HA, T2H15525, T4A14084, T4A14085, 30772233
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 092 S5A 130 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
